wtorek 22 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Plecak za zakup tarcz hamulcowych

Do 31 października bieżącego roku trwa akcja promocyjna Inter Carsu, w ramach której klienci, którzy zakupią tarcze hamulcowe za minimum 1000 zł netto, mogą nabyć za 1 zł netto plecak sportowy marki 4F.

promocjaIC

W sprzedaży premiowej mogą wziąć udział wszyscy klienci krajowi, zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars, którzy dokonają zakupu asortymentu objętego akcją promocyjną i są przypisani w systemie sprzedażowym Inter Cars do wiodącej grupy zbytu rynek ciężarowy, z wyłączeniem klientów o statusie „detal”, „inne”, a także klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych.
Promocja obowiązuje jedynie do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, gdzie zamówienie generowane jest przez sprzedawcę lub poprzez Katalog Online. Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej dokonanej przez klienta nie sumują się przez cały okres obowiązywania akcji. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi sprzedaży premiowej zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru.

Sprzedaż premiowa rozpoczęła się 19 września i potrwa do 31 października lub do wyczerpania zapasów nagród, z możliwością przedłużenia przez organizatora. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest w Katalogu Online.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem