fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Plecak za zakup tarcz hamulcowych

Do 31 października bieżącego roku trwa akcja promocyjna Inter Carsu, w ramach której klienci, którzy zakupią tarcze hamulcowe za minimum 1000 zł netto, mogą nabyć za 1 zł netto plecak sportowy marki 4F.

promocjaIC

W sprzedaży premiowej mogą wziąć udział wszyscy klienci krajowi, zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars, którzy dokonają zakupu asortymentu objętego akcją promocyjną i są przypisani w systemie sprzedażowym Inter Cars do wiodącej grupy zbytu rynek ciężarowy, z wyłączeniem klientów o statusie „detal”, „inne”, a także klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych.
Promocja obowiązuje jedynie do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, gdzie zamówienie generowane jest przez sprzedawcę lub poprzez Katalog Online. Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej dokonanej przez klienta nie sumują się przez cały okres obowiązywania akcji. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi sprzedaży premiowej zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru.

Sprzedaż premiowa rozpoczęła się 19 września i potrwa do 31 października lub do wyczerpania zapasów nagród, z możliwością przedłużenia przez organizatora. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest w Katalogu Online.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem