fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Martin Fischer w zarządzie firmy ZF

Rada Nadzorcza firmy ZF Friedrichshafen AG powołała Martina Fischera na stanowisko członka Zarządu. 49-letni Fisher, który posiada tytuł doktora elektrotechniki, ma wejść w skład Zarządu z dniem 1 listopada 2019 r., aby z początkiem roku 2020 zastąpić dr Franza Kleinera, który planuje przejść na emeryturę.

Dr Martin Fischer uzyskał dyplom inżyniera na Politechnice w Darmstadt, a w 1999 r. na tej samej uczelni obronił doktorat w dziedzinie elektrotechniki. Po ukończeniu programu stażowego w firmie Siemens Automotive, rozpoczął pracę w obszarach elektroniki podwozia i produktów bezprzewodowych w Siemens VDO Automotive, a następnie, w roku 2006, dołączył do dostawcy branży motoryzacyjnej Hella. W firmie Hella Fischer pełnił szereg funkcji kierowniczych w obszarze elektroniki - początkowo w Niemczech, a następnie od 2007 r. w USA.
W 2014 r. Fischer dołączył do notowanego na giełdzie amerykańskiego dostawcy motoryzacyjnego BorgWarner, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora generalnego działu turbosprężarek w Europie i Ameryce Południowej. W 2018 r. został prezesem i dyrektorem generalnym jednostki biznesowej Global Transmissions Systems z siedzibą w Detroit, USA.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem