wtorek 22 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Martin Fischer w zarządzie firmy ZF

Rada Nadzorcza firmy ZF Friedrichshafen AG powołała Martina Fischera na stanowisko członka Zarządu. 49-letni Fisher, który posiada tytuł doktora elektrotechniki, ma wejść w skład Zarządu z dniem 1 listopada 2019 r., aby z początkiem roku 2020 zastąpić dr Franza Kleinera, który planuje przejść na emeryturę.

Dr Martin Fischer uzyskał dyplom inżyniera na Politechnice w Darmstadt, a w 1999 r. na tej samej uczelni obronił doktorat w dziedzinie elektrotechniki. Po ukończeniu programu stażowego w firmie Siemens Automotive, rozpoczął pracę w obszarach elektroniki podwozia i produktów bezprzewodowych w Siemens VDO Automotive, a następnie, w roku 2006, dołączył do dostawcy branży motoryzacyjnej Hella. W firmie Hella Fischer pełnił szereg funkcji kierowniczych w obszarze elektroniki - początkowo w Niemczech, a następnie od 2007 r. w USA.
W 2014 r. Fischer dołączył do notowanego na giełdzie amerykańskiego dostawcy motoryzacyjnego BorgWarner, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora generalnego działu turbosprężarek w Europie i Ameryce Południowej. W 2018 r. został prezesem i dyrektorem generalnym jednostki biznesowej Global Transmissions Systems z siedzibą w Detroit, USA.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem