fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Loteria sieciowa dobiegła końca

Z ostatnim dniem wakacji końca dobiegła akcja promocyjna Inter Cars, w której o cenne nagrody walczyli zarówno właściciele warsztatów zrzeszonych w sieciach serwisowych, jak i klienci bezpośrednio korzystający z usług tychże serwisów.

loteriasieciowaIC

Założenie akcji było proste: klienci, którzy dokonali zakupu w warsztatach zrzeszonych w sieciach Inter Cars (w serwisach dla samochodów osobowych na kwotę co najmniej 500 zł, a w warsztatach ciężarowych na 1000 zł), otrzymywali kod uprawniający do wzięcia udziału w loterii. Wysyłając go SMS-em lub za pośrednictwem dedykowanej akcji strony internetowej zgłaszali swój udział w loterii, w której nagrodami były karty przedpłacone o wartości od 250 do 2000 zł.
Im większa liczba klientów danego warsztatu zarejestrowała się w loterii, tym większe szanse na wygraną miał także sam serwis. Aby znaleźć się w gronie laureatów serwisy musiały jednak nie tylko zachęcać swoich klientów do wzięcia udziału w loterii, ale samemu także zrealizować minimalny próg zakupowy. Dopiero wówczas mogły zostać uwzględnione w rankingu końcowym. Serwisy walczyły o równie cenne nagrody: rabaty na zakup urządzeń wyposażenia warsztatowego w wysokości do 250 do 2000 zł w przypadku serwisów osobowych i od 500 do 2000 zł dla warsztatów pojazdów użytkowych.

W konkursie sieciowym łącznie wzięło udział 268 warsztatów, w tym 221 z rynku osobowego oraz 47 serwisów ciężarowych. Z kolei w Loterii Sieciowej zarejestrowało się ponad 1000 klientów! 894 z nich zrobiło zakupy w warsztatach osobowych, a 257 w serwisach ciężarowych. 5 września do każdego triumfatora akcji, który zdobył kartę przedpłaconą, wysłany został SMS z informacją o wygranej. Zgodnie z zawartym w nim komunikatem, laureaci zobowiązani są odesłać do organizatora stosowne oświadczenie.
Z kolei warsztaty, które triumfowały w konkursie sieciowym, chcąc zrealizować swoją nagrodę, musiały dokonać zakupu dowolnego urządzenia wyposażenia warsztatowego dostępnego w ofercie Inter Cars, o wartości przewyższającej co najmniej o 1 zł wartość przyznanej nagrody przyznanej. Zakupu dokonać należało w terminie 14 dni od dnia otrzymania informacji o uzyskaniu statusu zwycięzcy, a następnie przesłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. potwierdzającego dokonanie zakupu (w tytule wiadomości prosimy wpisać „KONKURS SIECIOWY”).

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem