wtorek 22 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Nowy w pełni cyfrowy program lojalnościowy Valeo

programVALEOSpecialist Club to nowy, dostępny na polskim rynku program lojalnościowy Valeo. Aby zbierać punkty i zdobywać nagrody wystarczy ściągnąć aplikację i rejestrować zakupione produkty skanując je za pomocą smartfona.

Mechanicy, którzy kupują i montują części Valeo mogą skorzystać dwukrotnie: oprócz zadowolenia swoich klientów, otrzymają także nagrody w nowym programie lojalnościowym Valeo Specialist Club.
Valeo Specialist Club to w 100% cyfrowy program, który nie wymaga czasochłonnych i problematycznych czynności takich jak kolekcjonowanie faktur czy wycinanie i wysyłanie kodów kreskowych z opakowań.
Aby zdobywać nagrody wystarczy wykonać trzy kroki: 1 krok: kod produktu zeskanować smartfonem lub wprowadzić online ręcznie (punkty natychmiast zostaną dodane do konta); 2 krok: na bieżąco sprawdzać liczbę punktów; 3 krok: wykorzystać zgromadzone punkty do zamówienia nagród w sklepie, które zostaną wysłane bezpośrednio do warsztatu.

Nagradzane są zarówno zakupy części z sektora pojazdów osobowych jak i ciężarowych.

Gdzie szukać aplikacji Specialist Club?
Jest ona dostępna w sklepach App Store i Google Play. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło “Specialist Club”. Aplikację można znaleźć także na stronie internetowej valeoservice.pl/specialistclub – jej pobranie jest bezpłatne.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem