sobota 18 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

18. zakład produkcyjny UFI Filters Group

SOFIMAufiW nowym zakładzie SOFIMA FILTERS INDIA będą produkowane filtry na rynek aftermarket, z przeznaczeniem na lokalny rynek części zamiennych oraz na eksport. Będzie to już trzecia fabryka Grupy w Indiach obok zakładów w Bawal, produkującego na rynek lokalny oraz w Belgaum, produkującego na eksport. Części trafiają do wielu producentów samochodowych na całym świecie, a także są sprzedawane przez wiodące sieci dystrybucyjne.

Całkowita wartość inwestycji to 10 milionów euro, w zakładzie pracować będzie 300 pracowników, a początkowa produkcja wyniesie 6 milionów filtrów rocznie. Wśród nich będą filtry kabinowe i filtry powietrza do samochodów osobowych i do pojazdów ciężarowych oraz części zamienne do filtracji układów hydraulicznych. Od listopada planowane jest osiągnięcie pełnych mocy produkcyjnych zakładu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem