Petronas i kolejna promocja

petronasSYNTIUMPetronas uruchomił kolejną promocję dla warsztatów, które mają w ofercie oleje Syntium. Promocja potrwa do 30 listopada 2019 r. Warsztat lub sklep, który kupi u autoryzowanych dystrybutorów Petronas Lubricants Poland najwięcej oleju Petronas Syntium (minimalne zamówienie to 60 l) wygra główną nagrodę – wyjazd na wyścig Formuły 1 w Bahrajnie w sezonie 2020. Przewidziano także nagrody za drugie i trzecie miejsce w tym konkursie – są to zestawy gadżetów promocyjnych Petronas o wartości odpowiednio 4000 i 3000 zł.

To jednak nie wszystko – wyjazd na Grand Prix otrzyma także sklep lub warsztat, który zachęci największą liczbę swoich klientów do wzięcia udziału w konkursie konsumenckim na hasło reklamowe olejów Syntium z technologią Cooltech, będące interpretacją zdania „Keep Your Inner Cool”. By zgłoszenie konkursowe zostało zaliczone, niezbędne jest podanie przez klienta numeru NIP warsztatu lub sklepu, w którym zakupił olej. W konkursie na hasło może wziąć udział każdy, kto kupi co najmniej cztery litry oleju Petronas Syntium. Nagrodą za najlepsze hasło, które wyłoni trzyosobowa komisja, powołana przez organizatora, jest wyjazd na Grand Prix Bahrajnu 2020. Komisja przyzna także 100 nagród II stopnia – oryginalnych czapek zespołu Formuły 1 Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
Warsztaty i sklepy biorące udział w promocji oczywiście mogą liczyć na materiały informacyjne – wraz z zakupem 60 l oleju Petronas Syntium w dowolnym opakowaniu, zostaną wyposażone w plakat, ulotki i woblery z informacją o promocji.

Szczegółowe informacje o obydwu konkursach znajdują się na stronie: https://www.pli-petronas.com/pl