Wielkie otwarcie AS-PL Italia

ASotwarcie6 listopada br. został otwarty nowy oddział AS-PL w miejscowości Moncalieri koło Turynu w północnych Włoszech.

Nowy oddział firmy będzie oferował klientom pełną gamę produktów i wybór komponentów do alternatorów i rozruszników. Dostawa towarów na terenie Włoch odbywać się będzie w następny dzień roboczy.

– Z niecierpliwością czekaliśmy na moment inauguracji oddziału we Włoszech. Jest to dla nas bardzo ważny krok, który mamy nadzieję wzmocni pozycję naszej firmy w tym rejonie Europy – informuje Maria Kotala-Thrun, Regionalny Dyrektor Handlowy na region Europy Południowej i Afryki w AS-PL Sp. z o.o. – Od teraz dostępność produktów marki AS we Włoszech zdecydowanie się zwiększy, a klienci będą mieli stały dostęp do alternatorów, rozruszników i części najwyższej jakości. Codziennie staramy się zwiększać rozpoznawalność i budować zaufanie do naszej marki. Od teraz będziemy w stanie jeszcze mocniej zaistnieć na włoskim rynku, a wszystko to dzięki naszemu zaangażowaniu i obszernej ofercie produktowej AS-PL – wyjaśnia Maria Kotala-Thrun.