fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Bridgestone sponsorem tytularnym wyścigu Bridgestone World Solar Challenge

20 października koncern Bridgestone ogłosił, że zamierza nadal wspierać wyścig Bridgestone World Solar Challenge jako sponsor tytularny. Umowa zawarta z Biurem Turystycznym Rządu Australii Południowej, gospodarzem BWSC i będzie obowiązywać przez 10 lat.

BWSC to wyścig aut solarnych o światowej renomie, którego trasa liczy łącznie 3000 km i prowadzi z australijskiego Darwin do Adelaide. Pierwszy wyścig zorganizowano w 1987 r., aby promować inicjatywę budowania samochodów solarnych, wspierać młodych inżynierów i działać na rzecz ochrony środowiska, wykorzystując nowe źródło energii: światło słoneczne. Zadaniem uczestników wyścigu jest zaprojektowanie i zbudowanie najbardziej wydajnych pojazdów na świecie. W tym roku odbyła się 15 edycja BWSC.


bridgestone 

David Ridgway, Minister handlu, turystyki i inwestycji Australii Południowej (po prawej), Masaaki Tsuya, Prezes Zarządu, Dyrektor Wykonawczy i Przedstawiciel Zarządu, Bridgestone Corporation (po lewej).

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem