środa 22 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Bridgestone sponsorem tytularnym wyścigu Bridgestone World Solar Challenge

20 października koncern Bridgestone ogłosił, że zamierza nadal wspierać wyścig Bridgestone World Solar Challenge jako sponsor tytularny. Umowa zawarta z Biurem Turystycznym Rządu Australii Południowej, gospodarzem BWSC i będzie obowiązywać przez 10 lat.

BWSC to wyścig aut solarnych o światowej renomie, którego trasa liczy łącznie 3000 km i prowadzi z australijskiego Darwin do Adelaide. Pierwszy wyścig zorganizowano w 1987 r., aby promować inicjatywę budowania samochodów solarnych, wspierać młodych inżynierów i działać na rzecz ochrony środowiska, wykorzystując nowe źródło energii: światło słoneczne. Zadaniem uczestników wyścigu jest zaprojektowanie i zbudowanie najbardziej wydajnych pojazdów na świecie. W tym roku odbyła się 15 edycja BWSC.


bridgestone 

David Ridgway, Minister handlu, turystyki i inwestycji Australii Południowej (po prawej), Masaaki Tsuya, Prezes Zarządu, Dyrektor Wykonawczy i Przedstawiciel Zarządu, Bridgestone Corporation (po lewej).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem