wtorek 18 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Zbuduj stronę internetową z Inter Carsem

serwisICDla warsztatów współpracujących z Inter Carsem organizowany jest cykl szkoleń poświęconych budowie nowoczesnej strony internetowej. Dzięki niej warsztat będzie mógł lepiej komunikować się ze swoimi klientami.

To oryginalny projekt Inter Carsu nazwany System Al. – Aby przystąpić do systemu należy wziąć udział w szkoleniu, podczas którego pokazujemy najnowsze trendy i techniki komunikacji z klientem, tłumaczymy, na czym polega automatyzacja w przygotowaniu treści i postów reklamowych – mówi Joanna Król, zastępca dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej w Inter Carsie.
Szkolenie podzielone jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną, podczas której uczestnicy sami lub z pomocą konsultantów tworzą konta na Facebooku, wizytówki w Google MyBusiness, konto Google Ads i finalnie generują swoją nową stronę internetową.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem