fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Zbuduj stronę internetową z Inter Carsem

serwisICDla warsztatów współpracujących z Inter Carsem organizowany jest cykl szkoleń poświęconych budowie nowoczesnej strony internetowej. Dzięki niej warsztat będzie mógł lepiej komunikować się ze swoimi klientami.

To oryginalny projekt Inter Carsu nazwany System Al. – Aby przystąpić do systemu należy wziąć udział w szkoleniu, podczas którego pokazujemy najnowsze trendy i techniki komunikacji z klientem, tłumaczymy, na czym polega automatyzacja w przygotowaniu treści i postów reklamowych – mówi Joanna Król, zastępca dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej w Inter Carsie.
Szkolenie podzielone jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną, podczas której uczestnicy sami lub z pomocą konsultantów tworzą konta na Facebooku, wizytówki w Google MyBusiness, konto Google Ads i finalnie generują swoją nową stronę internetową.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem