wtorek 18 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

ILS w Zakroczymiu zyskuje nową powierzchnię

Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu, dzięki kończącej się właśnie budowie piątej hali, wchodzi w rok 2020 z nowymi możliwościami. Na początku roku, zostanie oddana do użytkowania nowa część obiektu o powierzchni 22 000 m².

ils

Po zakończeniu inwestycji obszar magazynów w Centrum ILS Zakroczym powiększy się do 67 000 m², czyli wielkości ponad dziewięciu boisk piłkarskich.
ILS Sp. z o.o. jest operatorem logistycznym Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A., świadczącym dla grupy Inter Cars usługi magazynowe, dystrybucyjne oraz transportowe. Magazyn w Zakroczymiu bezpośrednio obsługuje kraje Europy Środkowo-Wschodniej, tj. Litwę, Łotwę, Estonię czy Ukrainę. Dodatkowo do krajów Europy Zachodniej, tj. Anglii, Irlandii, Francji, Finlandii czy Niemiec, które nie posiadają naziemnej sieci sprzedażowej, dzięki działalności ILS, Inter Cars prowadzi bezpośrednią wysyłkę towarów. Spółka poza grupą Inter Cars świadczy również usługi logistyczne 3PL (third-part logistics) także dla innych podmiotów, np. dostawców Inter Cars. W pewnym momencie zdecydowano więc, że w istniejących halach zrobiło się „za ciasno” i konieczna będzie restrukturyzacja obiektu, której dokonano jako budowę nowej, piątej już hali.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem