wtorek 18 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

ContiAcademy w Warszawie

ATE2Continental Automotive Division otworzyło w Warszawie centrum szkoleniowe Continental ContiAcademy. Otwarcia dokonali Stefan Doetsch, dyrektor sprzedaży Continental Aftermarket i Magdalena Wójcik-Klich, opiekun rynku Continental Aftermarket Dept. Eastern Europe.

To pierwsze centrum szkoleniowe ContiAcademy w tej części Europy. Składa się z sali szkoleniowej i części warsztatowej. Będą tu przeprowadzane szkolenia techniczne ATE z napraw i diagnostyki układów hamulcowych oraz VDO, a także szkolenia produktowe. Obecnie firma ma trzech szkoleniowców. Wykaz szkoleń jest dostępny na stronie www.morecontinental.com.
Podczas spotkania podpisano list intencyjny między Continental i Inter Carsem, w wyniku którego ATE stało się partnerem sieci Q Service Castrol.

ATE1

 

ATE3

 

ATE4

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem