fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

ContiAcademy w Warszawie

ATE2Continental Automotive Division otworzyło w Warszawie centrum szkoleniowe Continental ContiAcademy. Otwarcia dokonali Stefan Doetsch, dyrektor sprzedaży Continental Aftermarket i Magdalena Wójcik-Klich, opiekun rynku Continental Aftermarket Dept. Eastern Europe.

To pierwsze centrum szkoleniowe ContiAcademy w tej części Europy. Składa się z sali szkoleniowej i części warsztatowej. Będą tu przeprowadzane szkolenia techniczne ATE z napraw i diagnostyki układów hamulcowych oraz VDO, a także szkolenia produktowe. Obecnie firma ma trzech szkoleniowców. Wykaz szkoleń jest dostępny na stronie www.morecontinental.com.
Podczas spotkania podpisano list intencyjny między Continental i Inter Carsem, w wyniku którego ATE stało się partnerem sieci Q Service Castrol.

ATE1

 

ATE3

 

ATE4

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem