wtorek 18 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Spotkanie sieci Q Service Truck

QserviceW Folwarku Łochów odbyło się spotkanie członków sieci Q-Service Truck. Przedstawiciele warsztatów z Polski, Litwy i Ukrainy przyjechali do pałacu, by podsumować ostatnie 12 miesięcy, przyjąć w swoje struktury nowych członków i zastanowić się nad perspektywami całej branży na rok 2020. Było to najliczniejsze sieciowe spotkanie w historii tej organizacji.

Podczas paneli podsumowano akcje promocyjne organizowane dla klientów Q-Service Truck. Uczestnicy spotkania mogli także poznać ofertę Bio Service, ZF Service Czosnów oraz zaznajomić się z planami Ford Trucks odnośnie sieci dealerskiej i serwisowej na 2020 r. Jeden z paneli poświęcony został również projektowi System AI – tworzeniu nowoczesnych stron internetowych zintegrowanych z mediami społecznościowymi.
Jednym z punktów wieczornej gali było przyjęcie do sieci nowych członków. Z Polski do sieci dołączyły cztery nowe warsztaty: Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe BESPOL, Firma Handlowo-Usługowa Zdzisława Kłos, Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MICAR Michał Wojtczak oraz Auto „Fiko”. Ponieważ sieć przybrała już międzynarodowy charakter i coraz silniej rozwija się na kilku europejskich rynkach, w Łochowie oficjalnie w jej struktury dołączyły również dwa serwisy z Litwy oraz aż pięć z Ukrainy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem