fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Spotkanie sieci Q Service Truck

QserviceW Folwarku Łochów odbyło się spotkanie członków sieci Q-Service Truck. Przedstawiciele warsztatów z Polski, Litwy i Ukrainy przyjechali do pałacu, by podsumować ostatnie 12 miesięcy, przyjąć w swoje struktury nowych członków i zastanowić się nad perspektywami całej branży na rok 2020. Było to najliczniejsze sieciowe spotkanie w historii tej organizacji.

Podczas paneli podsumowano akcje promocyjne organizowane dla klientów Q-Service Truck. Uczestnicy spotkania mogli także poznać ofertę Bio Service, ZF Service Czosnów oraz zaznajomić się z planami Ford Trucks odnośnie sieci dealerskiej i serwisowej na 2020 r. Jeden z paneli poświęcony został również projektowi System AI – tworzeniu nowoczesnych stron internetowych zintegrowanych z mediami społecznościowymi.
Jednym z punktów wieczornej gali było przyjęcie do sieci nowych członków. Z Polski do sieci dołączyły cztery nowe warsztaty: Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe BESPOL, Firma Handlowo-Usługowa Zdzisława Kłos, Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MICAR Michał Wojtczak oraz Auto „Fiko”. Ponieważ sieć przybrała już międzynarodowy charakter i coraz silniej rozwija się na kilku europejskich rynkach, w Łochowie oficjalnie w jej struktury dołączyły również dwa serwisy z Litwy oraz aż pięć z Ukrainy.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem