fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Nowy autoryzowany serwis Scanii w Toruniu

Nowo otwarty, autoryzowany serwis Scanii mieści się w Grębocinie, w pobliżu trasy S10 i autostrady A1. Placówka zastępuje dotychczasowy obiekt, znajdujący się w Łysomicach.

scania

Właścicielem serwisu jest firma Hołowińscy – Scanserwis Sp. z. o.o., niezależny dealer Scania.
W toruńskim serwisie znajdują się dwa szerokie stanowiska serwisowe o wymiarach 16x25 m oraz komfortowa strefa odpoczynku dla kierowców. Całkowita powierzchnia serwisowo-biurowa budynku to 475 m2. Usługi oferowane w nowym serwisie obejmują sprzedaż i serwis pojazdów ciężarowych Scania oraz sprzedaż części zamiennych.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem