wtorek 18 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Q Service Castrol rozgrywa zimowy set

Po intensywnej końcówce 2019 r. i znakomitym rozpoczęciu roku 2020, przyszła pora na zaprezentowanie nowej odsłony z cyklu „Asy Serwisowe”. Ten etap kampanii nazwano „Zimowy Set”, ma on zachęcić kierowców do sprawdzenia elementów wpływających na bezpieczeństwo o tej porze roku.

ASy ic

„Zimowy set” to druga odsłona kampanii „Asy Serwisowe”. Tym razem ambasadorzy sieci Q Service Castrol, Piotr Gruszka i Zbigniew Bartman, namawiają do sprawdzenia swojego auta przed wyruszeniem w podróż w zimowym okresie.

Kampania „Asy Serwisowe” podzielona została na kilka etapów. Pierwszym, inicjującym jej premierę był klip o nazwie „Mistrzowskie Otwarcie”. Łącznie zaplanowanych jest pięć filmów, które wyświetlane będą od listopada 2019 do marca 2020 r.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem