fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Q Service Castrol rozgrywa zimowy set

Po intensywnej końcówce 2019 r. i znakomitym rozpoczęciu roku 2020, przyszła pora na zaprezentowanie nowej odsłony z cyklu „Asy Serwisowe”. Ten etap kampanii nazwano „Zimowy Set”, ma on zachęcić kierowców do sprawdzenia elementów wpływających na bezpieczeństwo o tej porze roku.

ASy ic

„Zimowy set” to druga odsłona kampanii „Asy Serwisowe”. Tym razem ambasadorzy sieci Q Service Castrol, Piotr Gruszka i Zbigniew Bartman, namawiają do sprawdzenia swojego auta przed wyruszeniem w podróż w zimowym okresie.

Kampania „Asy Serwisowe” podzielona została na kilka etapów. Pierwszym, inicjującym jej premierę był klip o nazwie „Mistrzowskie Otwarcie”. Łącznie zaplanowanych jest pięć filmów, które wyświetlane będą od listopada 2019 do marca 2020 r.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem