fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

KAMOKA nagrodzona

KAMOKAforbesFirma Entertrade, właściciel marki KAMOKA, została wyróżniona w rankingu „Diamenty Forbesa” w kategorii firm średnich (przychody od 50 do 250 mln zł).

Doceniono dynamiczny wzrost wartości firmy na tle innych przedsiębiorstw średniej wielkości w Polsce. Przedsiębiorstwa, którym przyznano miano „Diamentów Forbesa”, musiały uzyskać także pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, wykazać się wysoką płynnością bieżącą i niezaleganiem z płatnościami, a także dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem