fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Części do Tesli

teslaSidem, europejski producent elementów układu kierowniczego i zawieszenia, produkuje części układu kierowniczego i zawieszenia na rynku wtórnym od ponad 85 lat. Dzięki ponad 9000 referencji jest numerem jeden wśród dostawców w Europie. Obecnie części Tesli są również objęte tym asortymentem.

– Oferujemy niezbędne referencje dla wszystkich modeli, które pojawiły się w serii. W przyszłości dodamy również elementy z Modelu 3 – mówi Delphine Dewildeman, Marketing Manager w Sidem.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem