fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Nowy termin XV Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

Jak poinformowało Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych zapadła decyzja o zmianie terminu XV Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego. Wydarzenie zaplanowano na 17–18 listopada 2020 r.

SDCM

KOMUNIKAT SDCM:
Ze względu na dynamicznie zwiększającą się liczbę zachorowań na koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze komunikaty władz państwowych skłaniające do odwoływania zamkniętych imprez masowych, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo naszych Gości, zawiadamiamy o decyzji przełożenia daty XV Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego i jego organizacji w terminie późniejszym. Nowy termin to 17–18 listopada 2020.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem