fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Komunikat Inter Carsu

ICW trosce o zdrowie zarówno Państwa, jak i naszych pracowników w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zalecamy składanie zamówień za pomocą Katalogu Online i kontaktu telefonicznego. Jednocześnie sugerujemy ograniczenie osobistych wizyt w filiach Inter Cars. Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo na osobistą wizytę, prosimy o zachowanie wszelkich możliwych środków ostrożności:
• zachowania bezpiecznej 1-metrowej odległości od rozmówcy,
• regularne i dokładne mycie rąk wodą z mydłem lub ich dezynfekcję środkiem na bazie alkoholu.

Na tę chwilę pracujemy normalnie, wszystkie procesy są realizowane, wszystkie lokalizacje działają. Zamierzamy również świadczyć usługi dla naszych klientów w miarę potrzeb rynku. Dostawy towaru są realizowane niezmiennie. Prosimy również o dokonywanie przemyślanych zakupów, tak by zminimalizować niepotrzebne „krążenie” towaru. Bardziej szczegółowe informacje dostępne będą telefonicznie w naszych filiach i u Przedstawicieli Handlowych.

Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i maksimum ostrożności w tej nowej dla nas wszystkich sytuacji.
Życzymy zdrowia, opanowania i spokoju w nadchodzących dniach.
Zespół Inter Cars

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem