fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Komunikat PSA Aftermarket

PSAW obecnym wyjątkowym okresie, PSA Aftermarket nadal oferuje usługi posprzedażne, mając na celu zapewnienie mobilności wszystkim osobom, dla których jest to konieczne, oraz umożliwienie im bezpiecznego przemieszczania się, np. do pracy, w najlepszych możliwych warunkach dobrze utrzymanymi samochodami. Grupa bardzo dokładnie monitoruje sytuację i codziennie będzie rewidować swoją politykę w zakresie dystrybucji części zamiennych. Priorytetem jest ochrona pracowników i klientów, dzięki zastosowaniu na terenie warsztatów wyjątkowych środków bezpieczeństwa.

ZOBACZ KOMUNIKAT PSA

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem