fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Serwisy Volvo Trucks pracują bez zmian

volvo trucksW autoryzowanych serwisach samochodów ciężarowych Volvo Trucks dostawy części, przeglądy okresowe i naprawy realizowane są zgodnie z planem. W dobie rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 mechanicy i klienci stosują się do wzmożonych środków ostrożności.

Volvo Trucks wdrożyło cały szereg środków ostrożności, które mają chronić pracowników i klientów koncernu przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19. W czasie pracy organizowane są przerwy, w trakcie których przeprowadza się dezynfekcję pomieszczeń. Mechanicy mają dostęp do odpowiednich środków zabezpieczających, zobowiązani są także do zachowania bezpiecznej odległości w kontaktach z klientami i kierowcami. W tej chwili Volvo Trucks nie ma też problemów z łańcuchem dostaw. Wszystkie potrzebne części do samochodów ciężarowych są na bieżąco zamawiane i dostarczane, a prace realizowane w terminie.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem