fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Infiniti wycofuje się z Europy

infinitiInfiniti, marka założona przez Nissan Motor w 1989 r., zamyka salony sprzedaży w Europie. Obecnie w naszym kraju trwa rabatowa wyprzedaż ostatnich egzemplarzy aut tej marki – modeli Q30, Q50 i QX60. Od 1 kwietnia obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną pojazdów marki Infiniti w Polsce będzie realizować Grupa PGD.

Formalnie dotychczasowy importer Infiniti, Grupa IP, będzie dalej prowadziła autoryzowane serwisy w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku, a Grupa PGD otrzyma autoryzacje na kontynuowanie działalności serwisowej Infiniti w Sosnowcu, Krakowie i Poznaniu.
Marka Infiniti zadebiutowała w Polsce w listopadzie 2008 r.
Więcej informacji na stronie www.centruminfiniti.pl.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem