fb logo

Aktualne wydanie

1 3 2020

Kolejne szkolenia online

Wychodząc naprzeciw potrzebom mechaników w okresie pandemii, Schaeffler uruchomił nową ofertę szkoleń online dla mechaników. Pierwsze szkolenia odbyły się już 26 marca i dotyczyły popularnego tematu: dwumasowego koła zamachowego. Do tej pory przeprowadzono łącznie 12 sesji treningowych, w których wzięło udział ponad 400 mechaników.

repxpert

Oferta szkoleń online Schaeffler REPXPERT jest ciągle uaktualniania. Obecnie oprócz DKZ oferta szkoleń internetowych obejmuje między innymi:
• Układ sprzęgła, hydrauliczne systemy wysprzęglania – szkolenie z możliwością uzyskania certyfikatu.
• Budowa i działanie koła dwumasowego – py ania i odpowiedzi – cykl odpowiedzi specjalistów Schaeffler na najczęściej zadawane pytania mechaników.
• Naprawa z wykorzystaniem zestawów naprawczych LuK GearBOX – instruktażowe szkolenie w jaki sposób korzystać z zestawów naprawczych LuK GearBOX, na przykładzie mechanizmu różnicowego BMW E90.
• VW Audi 1.9/2.0 TDI - poprawna wymiana paska rozrządu – szkolenie z wymiany popularnego rozrządu, zgodnie z procedurą producenta.
• Montaż paska rozrządu w IVECO z silnikami 2,3D – praktyczne szkolenie na modelu silnika IVECO.
• Honda Accord, Skoda Fabia, BMW X3 - problemy techniczne przy wymianie łożysk kół, omówienie nieoczywistych przypadków diagnozy i montażu.
• Dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów ciężarowych przygotowaliśmy szkolenie z wymiany łożyska zespolonego w piaście osi DAF, RENAULT, VOLVO.

Z ofertą szkoleń można się zapoznać na stronie https://mechanik.bazykursow.pl lub na portalu www.REPXPERT.pl. Aby wziąć udział w szkoleniu należy się zarejestrować podając swoje dane. O szkoleniach informujemy także na naszym profilu www.facebook.com/repxpert.polska.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem