fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Produkty PZL Sędziszów dostępne na platformie WOOP Automotive

PZLwoopSpółka PZL Sędziszów zwiększa dostęp do swoich produktów poprzez nawiązanie współpracy z platformą WOOP Automotive. Na platformie dedykowanej przede wszystkim sektorowi B2B dostępne będą różnego rodzaju filtry do samochodów ciężarowych, a dobór referencji odbywa się za pomocą wygodnej wyszukiwarki.

Na platformie WOOP Automotive znajdują się już filtry PZL Sędziszów: powietrza, oleju, paliwa oraz kabinowe. W filtrach powietrza stosuje się materiały o ściśle określonej przepustowości powietrza, skuteczności i rodzaju impregnacji. Specjalnie dobrane mieszaniny włókien celulozowych są impregnowane żywicami fenolowymi lub epoksydowymi. W celu zwiększenia skuteczności, często stosuje się dodatek włókien syntetycznych. Obecnie w filtrach PZL Sędziszów standardem jest stosowanie papierów filtracyjnych samogasnących tzw. FR (ang. flame retardant). Wysoką jakością odznaczają się także wkłady w filtrach oleju - papier czyszczący z dodatkiem włókien syntetycznych, impregnowany żywicami, jest odporny na różnice temperatur oraz kwasy powstałe w wyniku reakcji chemicznych a głębokie przytłoczenia zapewniają równomierne rozłożenie plis.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem