fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

MEWA czempionem innowacji

Od 19. czerwca MEWA należy oficjalnie do grupy przedsiębiorstw „TOP 100” w Niemczech. Dużo punktów firma uzyskała w kategorii „Procesy innowacyjne i organizacja“. Na jury szczególne wrażenie zrobiły techniczne innowacje, takie jak urządzenia chroniące środowisko czy też pierwszy w tej branży sterowany cyfrowo system prania odzieży ostrzegawczej.

MEWAinnovation

Firma medialna compamedia od 1993 roku przyznaje tytuł „TOP 100” za dokonania w zakresie innowacji i za ponadprzeciętne sukcesy w tym zakresie.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem