fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

NGK SPARK PLUG oraz CAIRE razem w walce Z COVID-19

NGKSPAKoncern NGK SPARK PLUG CO w 2018 r. przejął firmę CAIRE – producenta urządzeń dostarczających tlen, który obecnie gra kluczową rolę w walce z koronawirusem (COVID-19). CAIRE mocno zwiększyła produkcję swoich urządzeń do tlenoterapii produkowanych pod markami: CAIRE, AirSep, HELiOS i SeQual.

Jako część swojej polityki rozwoju biznesu NGK SPARK PLUG inwestuje środki w rozwój produktów w trzech branżach, w których przewidywany jest wzrost: „środowisko i energia”, „samochody nowej generacji” oraz „medycyna”. Sektor medyczny firmy w Japonii rozwija się dynamicznie i dostarcza koncentratory tlenu już od 1999 r. Rosnący szybko popyt na przenośne koncentratory tlenu doprowadził do przejęcia firmy CAIRE Inc. (USA) i jej oddziałów Chart BioMedical Limited (UK) oraz Chart BioMedical (Chengdu) Co., Ltd (Chiny).
– Kiedy wirus COVID-19 zaczął się rozprzestrzeniać zauważyliśmy gwałtowny wzrost popytu na stacjonarne koncentratory tlenu, zbiorniki kriogeniczne i przemysłowe generatory tlenu ze strony naszych klientów z całego świata, a szczególnie od tych, którzy zapewniali pierwszą pomoc w czerwonych strefach pandemii. Nasza firma odpowiedziała na to rosnące zapotrzebowanie na urządzenia do tlenoterapii niezwykle szybko i skutecznie – powiedział Earl Lawson, prezes a zarazem CEO firmy CAIRE.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem