fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Inter Cars w czołówce największych polskich firm

IC nagrodzonyInter Cars, biorąc pod uwagę skonsolidowane dane spółki, plasuje się w czołówce rankingu polskich firm rodzinnych, które w 2019 r. osiągnęły najwyższy przychód ze sprzedaży – wynika z zestawienia przygotowanego przez „Rzeczpospolitą”.

W opublikowanym 29 maja przez „Rzeczpospolitą” artykule, pt. „Firmy rodzinne to rodzaj specyficznego biznesu”, Inter Cars znalazł się na 7. miejscu rankingu polskich firm rodzinnych. Jednak, jak przyznaje redakcja gazety, wyniki zostały określone na podstawie danych jednostkowych spółki. Skonsolidowane dane zmieniają zajmowane przez Inter Cars miejsce o 3 punkty w górę, plasując go na 4. pozycji.

„Rzeczpospolita” przytacza wyniki badań przeprowadzonych przez Stowarzyszenie IFM, mówiące o tym, że pandemia Covid-19 spowodowała, iż 46% małych przedsiębiorstw rodzinnych, takich jak sklepy, warsztaty czy hotele, boi się, że nie przetrwa kolejnych trzech miesięcy. Inter Cars uruchomił procedurę monitorowania, współpracy i pomocy dla warsztatów tuz po pojawieniu się w Polsce Covid-19. Podstawowym założeniem programu #pomagamypomagać było stworzenie trzyetapowej współpracy z warsztatami niezależnymi, w celu wsparcia ich w tej nowej i trudnej sytuacji, jaką stworzyła pandemia koronawirusa.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem