fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Rusza kolejna edycja „Dni Otwartych” Würth Polska

Wdniotwarte23 czerwca br. rozpocznie się letni cykl wydarzeń przygotowanych przez ekspertów Würth Polska. Podczas tegorocznych dni otwartych specjaliści z różnych branż będą mieli okazję skorzystać z merytorycznych szkoleń i wziąć udział w pokazach produktowych. Na uczestników czekają również atrakcyjne promocje.

Podczas cyklu wydarzeń odbędą się pokazy szlifowania i cięcia betonu, polerowania stali nierdzewnej i aluminium oraz systemów i akcesoriów do montażu paneli słonecznych. Zaprezentowana zostanie również gama elektronarzędzi akumulatorowych z nowej serii M-CUBE, narzędzi do urwanych śrub i obrobionych nakrętek, a także ceramiczne materiały szlifierskie CERALINE. Uczestnicy będą mieli dodatkowo możliwość przyjrzeć się łączeniu materiałów za pomocą mas klejąco-uszczelniających i zapoznać się z nową, całoroczną pianą montażową o wysokiej elastyczności. W trakcie dni otwartych przedstawione zostaną nowości z portfolio marki, jak m.in.: czwarta generacja wkrętów do drewna ASSY RW czy brzeszczoty o różnorodnym zastosowaniu. Wielbiciele motoryzacji będą mogli zgłębić tajniki auto detailingu, obróbki zgrzewów, blacharstwa i korekty lakieru oraz zaznajomić się z nowymi zestawami narzędzi do aut elektrycznych i hybrydowych. Zaplanowano również pokaz oferty produktów związanych z komfortem i bezpieczeństwem pracy. Eksperci zaprezentują odzież ochronną, obuwie robocze, środki do dezynfekcji i czyszczenia stanowiska.

Tegoroczne „Dni Otwarte” rozpoczną się 23 czerwca. W sumie od czerwca do lipca zaplanowano 13 wydarzeń, które odbędą się na terenie całej Polski.
Harmonogram letniej edycji „Dni Otwartych” Würth Polska:
• Czerwiec
23.06 – Piaseczno ul. Powstańców Warszawy 29
24.06 – Radom ul. Wierzbicka 26/44
25.06 – Warszawa ul. Połczyńska 53
30.06 – Kraków ul. Conrada 63

• Lipiec
02.07 – Kielce ul. Zagnańska 200
07.07 – Płock ul. Adama Mickiewicza 33
09.07 – Toruń ul. Polna 103-105
14.07 – Rzeszów ul. Handlowa 3
16.07 – Lublin ul. Bursaki 8
21.07 – Nowy Sącz ul. Węgierska 201
23.07 – Kraków ul. Zakopiańska 56
28.07 – Warszawa ul. Modlińska 244A
30-31.07 – Białystok ul. Gen. St. Maczka 52

„Dni Otwarte” Würth Polska będą odbywały się w godz. 9:00–17:00.
Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.wurth.pl

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem