fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Muzeum Fiata 500

FIATFiat uruchomił muzeum modelu 500, tzw. Virtual Casa 500. Minęły 63 lata od 4 lipca 1957 roku, kiedy Fiat zaprezentował światu jeden ze swoich najbardziej popularnych samochodów: model 500.

Legendarny „Cinquino" od razu zyskał popularność, stając się prawdziwym fenomenem społecznym. Wirtualne muzeum opowiada o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Fiata 500. Jest zlokalizowane w Muzeum Sztuki Pinacoteca Agnelli, w Lingotto, w dawnej fabryce Fiata w Turynie. Wystawę można zwiedzać, jak wystawę stałą, za pomocą smartfona, komputera lub tabletu.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem