fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

VARTA. Wystartuj na nowo

VARTA, chcąc wesprzeć serwisy/ warsztaty, które montują akumulatory tej firmy w samochodach klientów, przygotowała promocję „VARTA. Wystartuj na nowo”. Czas trwania promocji to: 08.07.2020 – 30.09.2020.

KAMPANIAvarta

Aby wziąć udział w promocji należy:
• zarejestrować się na stronie www.wystartuj-na-nowo.pl
• zakupić określone w pakietach akumulatory VARTA od oficjalnego dystrybutora firmy Clarios Poland Sp. z o.o. w okresie trwania promocji.
Promocja obejmuje zakup jednorazowy a każdy serwis/warsztat może wziąć udział tylko raz.

Za zakup akumulatorów VARTA gwarantuje atrakcyjne nagrody. Ponadto w czasie trwania promocji organizowane będą dodatkowe konkursy na stronie www.wystartuj-na-nowo.pl.

Więcej informacji, regulamin i formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: www.wystartuj-na-nowo.pl

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem