fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Rallyexperts – konkurs Schaefflera

schaefflerSchaeffler Polska organizuje konkurs z licznymi nagrodami dla warsztatów, które zakupią produkty marek: LuK, INA oraz FAG. Nagrodą główną jest sportowy weekend z kierowcą rajdowym Tomaszem Kucharem.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
• kupować produkty LuK, INA, FAG u jednego z autoryzowanych dystrybutorów lub partnerów Schaeffler Polska,
• rejestrować punkty z kuponów bonusowych REPXPERT na stronie: www.repxpert.pl.

Konkurs podzielony jest na 10 tygodniowych etapów, nazwanych odcinkami specjalnymi (OS). Nagrody za każdy OS zostaną przyznane 100 uczestnikom, którzy w danym tygodniu zarejestrowali największą liczbę punktów z kuponów bonusowych REPXPERT. Nagrody to m.in.: powerbanki, słuchawki bezprzewodowe, leżaki, ręczniki plażowe, hulajnogi.
Nagroda główna czeka na 100 uczestników, którzy w ciągu 10 tygodni akcji najczęściej wygrywali rywalizację tygodniową. To weekend z Tomaszem Kucharem na torze Driveland pod Warszawą. Weryfikacja punktacji odbędzie się w terminie do 20 września 2020 r. Terminy realizacji nagrody głównej ustalone zostaną indywidualnie z nagrodzonymi uczestnikami.

Konkurs trwa od 06.07.2020 r. do 13.09.2020 r. i realizowany jest na portalu repxpert.pl oraz na stronie internetowej www.rallyexperts.pl.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem