fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

Dni Otwarte Q Service Castrol

Być jak najbliżej swoich klientów – to jedno z głównych założeń sieci Q Service Castrol. Potwierdzeniem tych słów są dni otwarte organizowane przez warsztaty zrzeszone w tej organizacji.

qserviceCASTROL

– Dni otwarte sieci Q Service Castrol to akcja promocyjna, która ma zadanie podkreślić zaangażowanie warsztatów w troskę o bezpieczeństwo i komfort kierowców. Wspólnie z naszymi partnerami, firmami ATE i Varta, przygotowaliśmy specjalne stanowiska, na których kierowcy bezpłatnie będą mogli zbadać stan akumulatora i właściwości płynu hamulcowego
– mówi Marta Ciesielska, Kierownik Działu Sieci Serwisowych Inter Cars SA.

Akcja ma charakter otwartego eventu. Kierowcy zainteresowani usługami danego warsztatu mają wówczas możliwość bezpłatnego skontrolowania wybranych układów swojego samochodu, a w razie konieczności poddać wymianie elementy, które będą tego wymagały.
Całe przedsięwzięcie jest jednym z wielu działań promocyjnych sieci, prowadzonych po to, aby jeszcze mocniej zapaść w pamięć kierowcom i utwierdzić ich w przekonaniu, że warsztaty zrzeszone pod logiem z Q są dla nich najlepszym wyborem.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem