fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

Textar Brake Clinic – Wygraj udział w wyjątkowym szkoleniu!

Do 30 września 2020 r. w ramach akcji sprzedażowej Textar mechanicy mogą ubiegać się o udział w wyjątkowym evencie szkoleniowym Textar Brake Clinic, który odbędzie się 16 października 2020 r.

szkolenieTDM

Przedstawiciele najlepszych warsztatów, w ramach akcji promocyjnej Textar, wezmą udział w evencie szkoleniowym Textar Brake Clinic na torze Driveland Tomasza Kuchara w dniu 16.10.2020 r. Oprócz tego otrzymają oni voucher na pobyt w największym parku wodnym w Europie – Suntago do wykorzystania w okresie 12 miesięcy.

W ramach modułów szkoleniowych podczas eventu laureaci promocji:
● zapoznają się z najczęściej występującymi usterkami układu hamulcowego wraz z ich objawami i skutkami;
● wezmą udział w zadaniach z zakresu serwisowania układu hamulcowego, w których nagrodą dla zwycięskiej grupy będzie lot helikopterem;
● poznają wpływ błędów montażowych na funkcjonowanie układu hamulcowego;
● udoskonalą swoje umiejętności za kierownicą pod okiem profesjonalistów z Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem