fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 03 2021

Bosch: zwiększ zyski swojego warsztatu

Miesiąc Mechanika

CastroLLMarka Castrol organizuje Miesiąc Mechanika — kampanię, która ma pomóc niezależnym warsztatom samochodowym w Polsce zwiększyć popularność wśród mieszkańców, zapewnić dodatkowe dochody oraz docenić wysiłek wkładany w świadczenie usług i osiągnięcia pracowników.

W pierwszym etapie kampanii marka Castrol ruszyła z akcją online zachęcającą kierowców do zarezerwowania usługi lub przeglądu przed zimą w najbliższym warsztacie niezależnym. W kolejnym etapie Castrol zaprosi kierowców z Polski do nominowania ulubionych mechaników lub warsztatów, aby wyrazić uznanie dla nich. Kierowcy za pomocą prostego formularza na stronie internetowej muszą tylko poinformować Castrol, kogo chcą nominować i dlaczego. Celem tej inicjatywy jest nagrodzenie umiejętności i zaangażowania mechaników oraz warsztatów, dzięki którym lokalne społeczności pozostają mobilne — co z pewnością warto docenić w czasie pandemii.
Właściciele warsztatów niezależnych i mechanicy mogą również zgłosić do akcji własny warsztat lub jednego ze współpracowników, aby mógł zostać wyróżniony za swoją wyjątkową pracę.
Klienci mogą zdobyć nagrody rzeczowe za udział w głosowaniu, a zwycięski mechanik otrzyma nagrodę główną – parę butów wyścigowych podpisanych przez kierowcę Daniela Ricciardo z drużyny DP World Renault F1.

Pracowników i warsztaty można nominować w terminie 28.09-14.11.2020 r. na stronie: http://www.castrol.pl/mobilnosc-NMM

Regulamin można znaleźć tutaj: https://www.castrol.com/pl_pl/poland/home/castrol-story/newsroom/mechanic-campaign-b2b.html#accordion_terms-conditions

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem