fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

MAHA i Alltrucks

Alltrucks Truck&Trailer Service oraz MAHA nawiązują współpracę w celu wzmocnienia kompetencji w obszarze usług oferowanych przez sieć warsztatów Alltrucks.

alltrucks

Około 700 partnerów Alltrucks w Europie otrzyma od wiodącego na świecie dostawcy wyposażenia warsztatowego oferty usług na wyłączność.
Sieć warsztatów oferujących kompleksowy wielo-markowy serwis pojazdów „Alltrucks Truck&Trailer Service” oraz spółka MAHA Maschinenbau Haldenwang GmbH & Co. KG podpisują porozumienie o ogólnoeuropejskiej współpracy od dnia 01.01.2020 r. MAHA Maschinenbau Haldenwang GmbH&Co. KG – z markami własnymi MAHA, SLIFT i hetra – jest jednym z wiodących na świecie producentów wyposażenia warsztatowego i urządzeń do kontroli pojazdów. Działając w dziedzinie techniki kontroli hamulców, techniki podnośnikowej i techniki kontroli pojazdów, a także techniki pomiaru wydajności i techniki pomiaru spalin, MAHA oferuje szeroką gamę produktów.

W wyniku porozumienia należące do sieci Alltrucks warsztaty pojazdów użytkowych otrzymają w razie konkretnej potrzeby bezpośredni dostęp do dostawcy wyposażenia warsztatowego i wyłączną obsługę klienta. Ponadto MAHA gwarantuje partnerom Alltrucks oferty specjalne w zakresie szkoleń produktowych i aktualizacji oprogramowania.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem