fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Maciej Oleksowicz jednym z najcenniejszych polskich prezesów

oleksowiczMaciej Oleksowicz, prezes zarządu Inter Cars SA, znalazł się w raporcie „Wycena polskich menadżerów”, skupiającym liderów największych spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Maciej Oleksowicz zajął wysoką, 20. pozycję, a jego wartość wyceniona została na 54,7 mln zł. Wśród prezesów obecnych w tym zestawieniu znaleźć można zarządzających takimi firmami jak Orlen, LPP czy Cyfrowy Polsat.Zestawienie przygotowane zostało przez firmę doradczą Martis Consulting.Model szacujący wartość menadżerów dla spółek został oparty o trzy czynniki: dynamikę kursu akcji oraz EBITDA, jak również o ekspercką ocenę kompetencji menadżera. Analizie poddano prezesów największych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wchodzących w skład indeksów WIG20 i mWIG40.

Raport przygotowała firma Martis Consulting.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem