fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Akcja bezpłatnej kontroli ustawienia reflektorów

W najbliższą sobotę, 7 listopada oraz 21 listopada w ramach ogólnopolskiej kampanii „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, zainicjowanej przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji i Instytut Transportu Samochodowego, kierowcy będą mogli bezpłatnie skontrolować światła swoich pojazdów na stacjach diagnostycznych.

ASTRAopel

Patronat nad akcją objęły ITS oraz zrzeszone w Polskiej Izbie Stacje Kontroli Pojazdów i Polski Związek Motorowy, a także na pozostałe stacje, które przystąpiły do akcji.
Z danych Instytutu Transportu Samochodowego wynika, że aż 98% polskich kierowców doświadcza oślepiania przez inne samochody, a 40% skarży się, że ich światła świecą źle lub za słabo. Inne badanie ITS wskazuje, że tylko ok. 30% pojazdów, spośród wszystkich poruszających się po drogach, ma dobrze lub akceptowalnie ustawione światła.

WYKAZ STACJI DIAGNOSTYCZNYCH, KTÓRE W DNIACH: 24.10, 7.11 i 21.11 BĘDĄ DOKONYWAĆ BEZPŁATNYCH SPRAWDZEŃ ŚWIATEŁ POJAZDÓW

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem