fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

Rok działalności AS-PL Italia s.r.l.

6 listopada 2019 r.u w Moncalieri (Turyn), miało miejsce otwarcie AS-PL Italia s.r.l.

ASPL

Minął dokładnie rok od otwarcia oddziału w Moncalieri koło Turynu. W tym czasie zainteresowanie produktami AS-PL we Włoszech wzrosło kilkakrotnie, co przełożyło się na zwiększenie sprzedaży w tym regionie. Włosi doceniają europejską jakość marki AS i często wybierają alternatory i rozruszniki z bardzo bogatej oferty firmy.
W ciągu roku w magazynie we Włoszech została przeprowadzona przebudowa, dzięki której dwukrotnie powiększyła się ilość miejsc paletowych. Dodatkowo zbudowana została trzypoziomowa antresola oraz zamontowano 2500 półek, które mogą pomieścić wszystkie pozycje z oferty firmy.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem