fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

Kolejny etap w rozwoju

Firma Esen, właściciel marki SKV, zdecydowała o kolejnej rozbudowie powierzchni magazynowej.

esen

Budynek o kubaturze 50 tys. m3, stworzy nowoczesną przestrzeń magazynową dopasowaną do potrzeb firmy i powstanie do końca maja 2021 r.
Obecnie części marki SKV składowane są w nowoczesnych magazynach o łącznej kubaturze 24 tys. m3 dzięki czemu firma jest w stanie zapewnić dostępność asortymentu na poziomie 95%. Dodatkowo wykorzystywana jest również zewnętrzna powierzchnia magazynowa wynosząca 4,5 tys. m2. Na cele biurowe przeznaczone jest blisko 1000 m2 powierzchni.
Docelowa wartość inwestycji wyniesie ponad 10 mln zł, nowoczesny obiekt magazynowy zostanie wyposażony w regały oraz gospodarkę magazynową opartą na systemie zarządzania WMS, co przyczyni się do sprawniejszej obsługi w magazynie.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem