fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

AS-PL Italia nawiązuje współpracę z AD Italia

Spółka AS-PL Italia została oficjalnym dostawcą dla grupy zakupowej Autodis Italia oraz AD Giadi tworzącej wspólnie grupę AD Italia.
ASitalia

AD Giadi to włoska marka, która powstała z połączenia Autodistribution Italia i Giadi Group. W skład AD Giadi wchodzą dystrybutorzy części zamiennych, tworząc wielką rodzinę pasjonatów i profesjonalistów branży motoryzacyjnej. Sieć bardzo restrykcyjnie podchodzi do wyboru dostawców, z którymi współpracuje.
Grupa zakupowa Autodis Italia rozpoczęła swoją działalność w maju 2017 r. Od tamtego czasu sukcesywnie się rozwija, rozszerzając swoją działalność we Włoszech. Obecnie za sukces Autodis Italia odpowiada ponad 400 pracowników w 12 biurach zlokalizowanych w północnych, środkowych i południowych Włoszech. Współpraca AD Giadi i Autodis Italia sprawiła, że AD Italia stała się jednym z ważniejszych filarów branży motoryzacyjnej we Włoszech. Dystrybutorzy spod szyldu AD Italia cieszą się dużym powodzeniem i poszanowaniem wśród profesjonalistów z branży motoryzacyjnej.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem