fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

Moto Legendy

legendyICDział Inter Cars Części do Motocykli z okazji 30-lecia Inter Cars przygotował na 2021 rok kolejne wydanie kalendarza, tym razem pod nazwą „Moto Legendy”.

To produkcja, która w ramach upominku trafi do klientów hurtowych Rynku Motocyklowego Inter Cars. Wybór nie był łatwy. Tym razem pod hasłem „motocyklowe legendy” w kalendarzu znalazły się motocykle, które są legendarne, ale nie tylko dlatego, że stoją w najważniejszych muzeach, czy najwspanialszych kolekcjach. Legendy zostały wybrane spośród motocykli, które zajęły swoje miejsce w historii segmentu nie tylko jako „marki światowe”, ale również jako motocykle, które na miano legendy zasłużyły na rodzimym gruncie.

Nie wszystkie uchodzą za najlepsze, najszybsze, czy najbardziej zaawansowane technicznie. Za to miały to „coś”, co sprawia, że pozostają w pamięci lub ich legenda przekazywana jest kolejnym pokoleniom. Na karty kalendarza trafił m.in.: Sokół 1000, Junak, Indian, MV Agusta, czy Ural M63. Podobnie jak ubiegłoroczna produkcja, najnowsze dzieło zostało wydane w języku polskim i angielskim, która trafi do 16 Spółek zagranicznych Inter Cars SA. To tylko część prezentowanych motocykli. Wszystkich tajemnic kalendarza nie możemy zdradzić. Więcej zobaczysz u swojego mechanika.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem