fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

AS-PL z „Gazelą Biznesu 2020”

Pod koniec grudnia 2020 roku ogłoszono listę firm, które otrzymały tytuł „Gazeli Biznesu 2020”. Wśród nich znalazła się AS-PL Sp. z o.o., która już po raz trzeci może poszczycić się tym prestiżowym tytułem.
Gazele Biznesu 2020 PL

„Gazele Biznesu” to organizowany od 2000 roku najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking firm w Polsce. Obecność w rankingu oznacza, że spółka AS-PL należy do elity dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.
Tytuł „Gazeli Biznesu 2020” otrzymała firma, która w ostatnich trzech latach odnotowała wzrost przychodów, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe, umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski. Firma AS-PL zajęła pozycję o 248 miejsc wyżej niż przed rokiem.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem