fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

100 tysięcy miłośników motoryzacji

Na przełomie roku Grupa „Mechanika Samochodowa – porady, wskazówki, diagnozowanie”, którą na Facebooku założyła firma Inter Cars, przekroczyła 100 tysięcy członków.

mionicy

Grupę Mechanika Samochodowa – porady, wskazówki, diagnozowanie tworzą entuzjaści motoryzacji i miłośnicy mechaniki, którzy szukają na niej odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dzielą się wiedzą odnośnie napraw pojazdów, a także wzajemnie doradzają sobie i pomagają w trudnych zadaniach, związanych z codzienną pracą. Społeczność tworzą zarówno mechanicy profesjonalnie zajmujący się naprawą samochodów, jak i miłośnicy oraz hobbyści, którzy naprawiają swoje samochody w zaciszu własnego garażu.
– Cieszymy się, że w relatywnie krótkim czasie udało nam się zbudować tak liczną społeczność, bardzo mocno zaangażowaną w tematykę mechaniki samochodowej. Grupa ma na celu przede wszystkim pomoc mechanikom, którzy właśnie w tym miejscu znaleźć mogą rady i wsparcie kolegów po fachu. Zakładając ją, wierzyliśmy, że przysłuży się naszym klientom, bo właśnie z myślą o nich powstała ta społeczność. Patrząc na to, jak szybko ona rośnie i jaką cieszy się popularnością, wiemy, że był to krok w dobrym kierunku – powiedziała Joanna Król, zastępca dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej w Inter Cars.

Z powodu dużego zainteresowania tematem w ostatnich miesiącach Inter Cars założył również na Facebooku grupę Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie, skierowaną do miłośników jednośladów. Również na niej entuzjaści motoryzacji znajdą ciekawe porady związane z naprawą i eksploatacją motocykli.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem