fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

Zmieniona struktura polskiego oddziału Continental

CONTINENTALOd 1 stycznia 2021 r. zmieniła się struktura organizacyjna w Continental Opony Polska – sprzedaż opon do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych została zintegrowana w trzech nowych obszarach obejmujących: dystrybucję, sprzedaż detaliczną i sprzedaż flotową.

Decyzja ta jest odpowiedzią na nasilające się tendencje rynkowe obejmujące m.in. zmiany w strukturze właścicielskiej pojazdów, dynamiczny rozwój usług leasingowych, flotowych, rent-a-car, a także rosnącą sprzedaż online, trendy ekologiczne i coraz większe zapotrzebowanie na transport.
Dział Klientów Strategicznych skoncentruje się na wsparciu partnerów zajmujących się dystrybucją opon Continental, w zakresie sprzedaży zarówno tradycyjnej, jak i online. Dział Sprzedaży Detalicznej zajmie się wsparciem klientów detalicznych i zamierza współpracować z najlepszymi serwisami w kraju dając wsparcie, narzędzia do pracy, a także wiedzę. Sprzedażą dla flot zarządzać będzie Dział Sprzedaży Flotowej oferujący kompleksową obsługę w zakresie opon i usług.

W 2021 r. Continental, jako firma technologiczna i producent opon obchodzi jubileusz 150 lat działalności.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem