fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2021

Nowy termin Targów Techniki Motoryzacyjnej

ttmZarząd Grupy MTP podjął decyzję o nowych terminach targów motoryzacyjnych w 2022 r., m.in. Targów Techniki Motoryzacyjnej.

W komunikacje spółki czytamy, że po wielu rozmowach i konsultacjach z partnerami i przedstawicielami z poszczególnych segmentów branży motoryzacyjnej, zarząd TTM zdecydował o przesunięciu terminów imprez motoryzacyjnych.

Ekspozycja poświęcona technologii motoryzacyjnej będzie obecna na Poznań Motor Show 2021, gdzie w dedykowanej strefie firmy z tego sektora będą mogły zaprezentować tegoroczne nowości produktowe. Całość wzbogaci konferencja branżowa poświęcona tej tematyce.

TTM powrócą w pełnym wymiarze w 2022 r., w dniach od 7 do 10 kwietnia.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem