fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

#pomagamypoamgać – opony dla placówek medycznych

ICpomagamyInter Cars wspólnie z producentem opon KLEBER postanowili wyjść z pomocą do placówek medycznych i przekazać komplety ogumienia, które w kontekście zmieniających się warunków pogodowych, okazują się ogromnym wsparciem. Pomoc zrealizowana została w ramach programu #pomagamypomagać.

Celem programu #pomagamypomagać jest przede wszystkim pomoc branży warsztatowej na wielu płaszczyznach w najtrudniejszych momentach funkcjonowania. Druga odsłona akcji wystartowała wraz z początkiem grudnia. Jej pierwszym elementem było dostarczenie do 8500 warsztatów środków bezpieczeństwa – łącznie ponad 40 000 litrów płynu do dezynfekcji wraz z potrzebnymi do ich aplikacji pojemnikami. Jednak #pomagamypomagać to również pomoc ludziom niezwiązanym z branżą motoryzacyjną. Podczas pierwszej edycji akcji była to doraźna pomoc dla lekarzy i placówek medycznych. Podobnie jest i teraz, gdy Inter Carswspólnie z marką KLEBER dostarczają najbardziej potrzebującym instytucjom komplety opon do ich pojazdów.
Instytucje, które zostały obdarowane w ramach tej akcji to m.in Fundacja Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną DOM oraz Gdyńska Fundacja „DOM MARZEŃ”.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem