fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

Grupa poświęcona dynamicznej wymianie oleju ATF

Ravenol stworzył na Facebooku grupę ATF dla profesjonalistów. Jej celem jest stworzenie miejsca, gdzie profesjonaliści z dziedziny ATF podzielą się swoją wiedzą z osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z serwisem, naprawą lub wymianą oleju w skrzyniach automatycznych.

grupaRAVENOL

Jest to również miejsce, gdzie użytkownicy samochodów ze skrzynią automatyczną będą mieli możliwość uzyskania informacji, gdzie można wymienić olej w automacie oraz jakim olejem powinna zostać zalana skrzynia.
Na grupie ATF dla profesjonalistów wypowiadać będą się również eksperci Ravenol:
• Paweł Gancarczyk – właściciel firmy MVS Regeneracja Konwerterów,
• Maciej Gronek – właściciel firmy Serwis Automatycznych Skrzyń Biegów.
Eksperci będą również pokazywać i omawiać liczne przypadki ze swoich warsztatów, które na pewno zaciekawią zarówno mechaników jak i pozostałych użytkowników grupy.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem