fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2021

Nowy dyrektor zarządzający STOP&GO

MARKUSspiesOd 1 stycznia specjalista w dziedzinie odstraszania kun STOP&GO ma nowego dyrektora zarządzającego – został nim Markus Spies.

Właściciel Hans-Jörg Schelb, który do tej pory zarządzał również działalnością operacyjną, pozostaje ściśle związany z przedsiębiorstwem poprzez Schelb Holding GmbH, jedynego udziałowca spółki Norbert Schaub GmbH. Pochodzący z Freiburga Markus Spies (54 l) wywodzi się ze środowiska średniej wielkości przedsiębiorstw i ostatnio przez wiele lat był zatrudniony jako prokurent i członek zarządu w działającej na skalę krajową, znanej firmie logistycznej. W ramach tej odpowiedzialności zarządzał kilkoma lokalizacjami i był osobą kontaktową dla klientów i pracowników.

Od 1988 r. spółka Norbert Schaub GmbH opracowuje i wprowadza na rynek pod nazwą Marder STOP&GO innowacyjne rozwiązania służące do odstraszania kun w sposób odpowiadający standardom związanym z tym gatunkiem zwierząt. Oferta produktów STOP&GO służących do skutecznego odstraszania kun opiera się na zasadzie połączenia pasywnej ochrony i aktywnej obrony. Rozpylacze zapachowe i odstraszacze ultradźwiękowe sprawiają, że kuny nie zbliżają się do pojazdów. Urządzenia wysokonapięciowe zamontowane w komorze silnika korzystają z nieszkodliwych wstrząsów elektrycznych, które w skuteczny sposób zapobiegają odwiedzinom niepożądanych zwierząt.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem