fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2021

ZF Aftermarket docenia mechaników

ZFnewZF Aftermarket w Polsce rozpoczęło kampanię, której celem jest podkreślenie istotnej roli mechanika samochodowego.

W komunikacie napisano: „Doświadczony mechanik jest jak lekarz – wykorzystuje wiedzę, dotychczasową praktykę oraz intuicję, aby postawić diagnozę”. Twarzą kampanii jest Adam Małysz, który w filmach promocyjnych występuje w roli kierowcy samochodów sportowych. Efekty kampanii można śledzić na stronie aftermarket.zf.com/malysz.
Być może nie wszyscy miłośnicy sportowych samochodów wiedzą, że w koncernie funkcjonuje dział ZF Motorsport, który dostarcza zestawy tuningowe do wybranych modeli aut sportowych. Są to specjalne amortyzatory, sprzęgła czy stabilizatory przechyłu. ZF Motorsport dysponuje imponującym zapleczem konstrukcyjnym umożliwiającym profesjonalne przygotowanie zestawów tuningowych, z których korzystają najlepsi zawodnicy na całym świecie (bardzo popularne w USA).
Mimo wielu prób, do chwili publikacji tekstu nie udało nam się skontaktować z polskim przedstawicielstwem ZF, by ustalić, czy zestawy tuningowe ZF Motorsport są dostępne w naszym kraju.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem