fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Targi Poznańskie wyróżniają

zm wreczenieMiędzynarodowe Targi Poznańskie przyznają Złote Medale MTP produktom wystawianym podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej.


Jest zwyczajowo przyjęte, że laureatów konkursu poznajemy przed rozpoczęciem targów. Za edycję 2020 Złote Medale wręczono teraz. Jednym z wyróżnionych jest firma Sosnowski, która została obsypana nawałnicą medali przyznanym aż czterem urządzeniom.
Jednym z nich jest urządzenie do kalibracji kamer i czujników TechPRO Digital ADAS, które wykorzystuje ekran LED 65” 4K zamiast tradycyjnych tablic kalibracyjnych. To rzeczywiście świetny pomysł, gdyż nie trzeba kupować zestawu tablic kalibracyjnych do różnych marek. Kolejne, nagrodzone urządzenie to maszyna do serwisu klimatyzacji Mahle ArcticPRO ACX, którą wyróżniono za opatentowaną technologię E3 Pump wydłużającą do 10 razy okres eksploatacji oleju oraz złączki E3 Connect, które umożliwiają odzysk do 100% czynnika z przewodów i szybkozłączek. Trzecim urządzeniem jest przejazdowe urządzenie do natychmiastowego pomiaru i analizy profilu bieżnika opon Ravaglioli Tyre Profiler. Nagrodę przyznano też dla aplikacji SRS Manager do sterowania szarpakiem i aplikacji T.NORCOM do zarządzania SKP./ Obie aplikacje zwiększają efektywność pracy na SKP.
Medale odebrał dr inż. Rafał Sosnowski, właściciel firmy Sosnowski Sp. z o.o. Sp. k.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem