fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

TOP 100 dla MEYLE

top100Potencjał innowacyjny: MEYLE AG zaliczono do grona szczególnie innowacyjnych przedsiębiorstw i wyróżniono markę renomowaną odznaką TOP 10.

W konkursie TOP 100 firma MEYLE wypadła szczególnie dobrze w kategoriach „poparcie zarządu dla innowacji” oraz „procesy i struktura organizacyjna innowacji”. Doceniono m.in. środki i procedury dotyczące digitalizacji, w tym zwłaszcza potencjał innowacyjny w warunkach pandemii: MEYLE zareagowała niezwykle szybko i skutecznie zadbała o utrzymanie kontaktu z klientami w formie indywidualnych ofert, jak MEYLExperience, czyli cyfrowy zamiennik branżowych targów Automechanika, oraz szkolenia online i wizyty u klientów.
Badacze przyjęli około 120 kryteriów badania podzielonych na pięć kategorii: poparcie zarządu dla innowacji, klimat sprzyjający innowacjom, procesy i struktura organizacyjna innowacji, nastawienie na zewnątrz/Open Innovation i sukces we wdrażaniu innowacji. Ponadto przebadano i oceniono środki podjęte przez przedsiębiorstwo w obliczu kryzysu związanego z koronawirusem.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem